اخبار

بهمن
۱۲

انتشار رز رزیدنس در ژورنال لوکس ويستا

اخبار

ژورنال تخصصی ساختمان‌های لوکس ويستا نشريه‌ای است که با انتخاب بهترينهای معماری لوکس ايران، به معرفی معماران برتر کشور و صنعت ساختمان‌های لوکس کشور می‌پردازد.

بهمن
۱۶

راه اندازی وب سایت جدید شرکت رز گروپ

اخبار

وب سایت جدید شرکت رز گروپ پیاده سازی و راه اندازی شد. وب سایت جدید شرکت با ظاهری جدید و متفاوت نسبت به گذشته طراحی شده است.خدمات ما شامل از فروش املاک مسکونی ، برنامهٔ تور از خانه‌های موجود، و اعمال قبل خرید است.

دی‌
۲۵

مشاورت در فرصتهای خرید املاک رز گروپ

اخبار

مشاورین متخصص ما می‌توانند به شما در زمینه خرید، یا سرمایه گذاری در زمینه املاک رزً گروپ مشاوره‌های سودمندی ارائه نمایند.
اگر شما در رده تازه سرمایه‌گذاران یا سرمایه‌گذاران حرفه‌ای هستید و یا فقط در صدد یک خرید روزمره ملک می‌باشید، مشاورین متخصص ما شما را در تهیه یک استراتژی سرمایه‌گذاری در رز گروپ یاری خواهد نمود.
بخش مشاوره رز گروپ با بهره‌گیری از یک تیم با تجربه مشاوران املاک، دانش و منابع لازم را در جهت شناخت موقعیت‌های سرمایه‌گذاری مناسب شما دارا می‌باشد و آماده است تا شما را در این مسیر یاری رساند.

تیر
۲۳

معرفی‌ پروژه به لحاظ معماری

اخبار

پروژه در ۲ بلوک مجزای ۱۴ و ۱۵ طبقه شامل ۱۱ طبقه مسکونی و یک طبقه لا بی‌ ۲ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه تاسیسات مرکزی و استخر و سونا و جکوزی احداث شده که این ۲ بلوک در طبقات مسکونی و لا بی‌ توسط یک پًل ارتباطی‌ در هر طبقه بهم متصل میشوند . بلوک شرقی‌ دارای واحدی به مساحت ۲۰۵ متر مربع به صورت تک واحدی و بلوک غربی دارای ۲ واحد. واحد شمالی به مساحت ۱۸۹ متر مربع و واحد جنوبی به مساحت ۱۷۹ متر مربع می‌باشد.
آدرس پروژه